+ -

свидетельство о смерти купить ксерокопию.
kovdos 30-05-2010, 21:14  
Олександра Єрмолаєва


Мене звуть Олександра, мені 18 років, живу в Москві, навчаюся на першому курсі відділення журналістики філологічного факультету. Людина я різнобічний, і у мене досить багато захоплень, деякі з яких безпосередньо пов'язані з моєю майбутньою професією. За останні півтора року я сильно полюбила російське кіно і, відповідно, змінилися мої вподобання в плані акторів і актрис. Спочатку дуже подобалася Тетяна Арнтгольц, і з-за неї я з інтересом і щодня стала дивитися серіал "Талісман любові". Але саме там я також звернула увагу і на досі невідомий мені актрису Світлану Ходченкова, і її героїня Кассандра почала викликати у мене не менші симпатії. Привернуло чарівність, щирість, самовіддача і, звичайно, незвичайна, трохи магічна (на всі 100% відповідна її ролі) зовнішність дівчини. Потім мені пощастило побачити художній фільм "Благословіть жінку", який мене до глибини душі і змусив замислитися про багато чого ... Віра - мабуть, моя улюблена героїня Свєти. На мій погляд, вона зіграла втілення ідеалу російської жінки ... А сам фільм запам'ятався мені своєю філософської концепцією, і, звичайно ж, я незабаром із задоволенням придбала його на відеокасеті. Ну а останньою роботою Світлани Ходченкова, з якою мені довелося ознайомитися, був телесеріал "Карусель". Досить складний з психологічної точки зору, але тому і захоплюючий. Образ, який створює тут Світу, був кардинально протилежний тому, який я її бачила до цього. На жаль, мені поки що не вдалося подивитися серіал "Ріелтор" і фільм "Не хлібом єдиним", але аніскільки не сумніваюся в тому, що вони теж завоюють мою глибоку симпатію. Адже мені імпонує абсолютно все, що робить Світлана Ходченкова, абсолютно унікальним чином поєднує в собі ангельську зовнішність, високий інтелект, розсудливість, витонченість і несе в собі якусь загадку ...


 (голосів: 0)


» Жарт дня:


У вже закривається барі сидить наглухо засмучений відвідувач і замовляє вже дванадцяту чарку горілки. Бармена це все дістало - та й взагалі закриватися пора. Він підходить до мужика і типу співчутливо запитує:
- У вас напевно щось сталося?
Мужик насилу піднімає голову і заплітається мовою відповідає:
- А-а-а, так-а-а. Але у всьому. У неї немає ніяких материнських почуттів.
Бармен цікавиться, поглядаючи на годинник:
- А що ж, власне, сталося?
- Так от, минулої ночі ми міцно посварилися. Я вийшов з себе, схопив нашого тримісячної дитини, що спав у ліжечку, і кинув ним у неї.
- А вона?
- А ця бездушна стерва взяла і ухилилася!

«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
=

Kovdos © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·