+ Хороший полотенцесушитель водяной 100 тут  -


Спектаклі "Комедія про Іскремаса"(Укр.)

Пролог

На пагорбі за містечком стояв монастир. Ченці кинули його, витекли хто куди. Вікна були вибиті, а двері зняті з петель або взяті. Тепер тут ніхто не жив.

Але дивна річ: від однієї з монастирських труб раптом поліз в нічне небо палять диму. А коли цей чорний палять добре виріс і мазанул размочаленним хвостом по самій місяці, тоді в степу показалися тихі, нечутні вершники.

З чотирьох сторін скакали вони до монастиря - по шляху, по стежках і прямо по білому від місячного світла ковили.

Вершники з'їхалися у порушеннях монастирської брами, злилися в один чорний ком, і цей ком покотився вниз з пагорба по розбитій степовій дорозі.

Тиша скінчилася. Кіннотники гейкало, свистіли, стріляли в повітря з обрізів. Ось вони зникли у вибалку, де спало містечко, і через трохи над дахами заметушилися щоб співали гребінцями полум'я. Це горіли селянські хати.

У двадцятому році по півдню Росії ГУЛЯЙ Банда. ОДНА ТАКА БАНДА Дошкуляють Містечко Кропивни. НІХТО НЕ ЗНАВ, ЗВІДКИ ВОНА БЕРЕТЬСЯ, КУДИ ЙДЕ після нальоту. Втім, наш РОЗПОВІДЬ БУДЕ ЗОВСІМ ПРО ІНШЕ ...

Похмурим ранком по стовпової дорозі рухалася військова частина. Попереду на зростало сухорлявий жеребці їхав полковник, за ним кіннотники
← Туди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 84 85 86 87 88 Сюди →

Kovdos © 2010


Реклама:
. Двери пластиковые стеклянные.
· Зворотний зв'язок ·