+ Водостоки и кровля - a цены на виниловый сайдинг /a Миттен -


Спектаклі "Комедія про Іскремаса"(Укр.)

Іскремас подумав, потім узяв табуретку і, намагаючись не шуміти, просунув одну з її ніжок у дверну ручку. Тепер дверцята не можна було відкрити зсередини.

Крися лежала, зібравшись у грудочку, і насторожено прислухалася до незрозумілого шереху. Потім встала, нечутно підкотила до дверей діжку, на діжку видерся якийсь ящик і для надійності підперла двері рогачем.

Вранці Іскремас прокинувся від співу птахів. Він схопився з лави, прошлепал босоніж до вікна і теж заспівав хрипким ранковим баритоном:Я раджа, індусів вірний покровитель.

Правлю країною, як пра ...І раптом очі в нього широко розкрилися, а рот зачинилося.

У пейзажі, який він бачив з вікна, чогось бракувало. І він тільки зараз зрозумів, чого саме. Конов'язь була на місці, бричка з халабуду теж, а от Пегас зник без сліду.

У гніві і образі артист кинувся до комірках. Табуретка була не потривожена. Відкинувши її, Іскремас штовхнув двері. Вона не відкривалася. Іскремас штовхнув сильніше: від'їхала зі скрипом Крисіна барикада, і артист протиснувся до комірки.

Крися спала на попоні. До грудей вона міцно, як дитинку, притискала зазубрений сокира - видно, знайшла його серед мотлоху.

Іскремас зумів оцінити

Kovdos © 2010


Реклама:
www.ograx.ru - высококлассные по низкой цене.
· Зворотний зв'язок ·