+ lving the http://islegitit.com feeling in the official-drugstore.com offer code - disease and 1 bun -


Спектаклі "Комедія про Іскремаса"(Укр.)

- це не ваша робота?

Маляр кивнув.

- От і добре! Ви для мене просто скарб ...- Він представився: - Володимир Іскремас. Проїздом до Москви я вирішив заснувати тут Революційно-експериментальний театр. Я вже й місце підібрав. А ви мені допоможете писати декорації ...

Глядачі в ілюзіоні чекали сеансу і лузали насіння. Мало не у кожного на колінах лежав великий, як колесо, соняшник. Іскремас з Щуром прилаштувалися в задньому ряду.

Екраном служила латана простирадло, поруч з проекційним апаратом був укріплений дамський велосипед і на табуретці стояла облуплена шарманка.

Іллюзіонщік замкнув двері на гачок, осідлав велосипед і почав ногами крутити педалі, однією рукою - ручку апарата, а інший - шарманку. Задзижчала динамо-машина (її приводив у дію ремінь, що йде від велосипедного колеса), зацокотів проекційний апарат, і на екрані з'явилася назва стрічки: «Драма на пляжі».

Шарманка загнусіла «Половецькі танці» з опери «Князь Ігор». Під цю музику виникли море, пляж, а на пляжі щасливе сімейство - чоловік, дружина і їх дитя в солом'яному капелюшку.

Дружина під регіт глядачів скинула з себе одяг і залишилася в купальному костюмі з недозволено короткою, трохи не вище колін, спідничкою.

Kovdos © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·